آخرین اخبار از انتشار آلبوم ویر

آخرین اخبار از انتشار آلبوم ویر

با سلام به دوستان و همراهان همیشگی

پیرو تماس های مکرر شما عزیزان جهت تهیه آلبوم ویر اخرین اثر زنده یاد بهمن علا الدین امروز با مرکز حوزه هنری که ناشر و صاحب امتیاز این اثر می باشد، تماس گرفتیم.

طبق گفته های مسول بخش موسیقی این اداره، تا الان تعداد محدودی از این البوم تهیه و در استان چهارمحال و بختیاری منتشر شده است و البوم در حال حاضر بصورت تیراژ بالا چاپ و رایت نشده است.

طبق گفته های مسول حوزه هنری، پخش سراسری این البوم از یکماه اینده و اوایل تابستان خواهد بود.

{وبسایت بونگ موزیک این قول رو به همه کاربران عزیز میده که به محض دسترسی به البوم اونو واسه ی خرید و دانلود آنلاین و همچنین ارسال پستی در اختیار شما عزیزان قرار میده } 


دیدگاه ها
7 دیدگاه برای “آخرین اخبار از انتشار آلبوم ویر”
  • سلام ادب به همه بختیاری ها
   لطفا اعتراض خود را نسبت به آلبوم ویر که با همخوانی دختر صیفی زاده می باشد و اماده توزیع به بازار نمی باشد را اعلام کنید .

 1. سلام این آلبوم ویر بهمن علاءالدین بالاخره چی شد؟

 2. با سلام و احترام
  آلبوم استاد مسعود بختیاری به نام “ویر” گفتن اومده بازار ولی ما از هر کی میپرسیم بی خبر هستن، لطفا در این خصوص اطلاع رسانی کنید.

 3. هفته ی گذشته قرار بود انتشار “ویرِ آبهمن” انجام شود، ولی متاسفانه بدلیل رایت شدن تنها ۱۰هزار سی دی !! برای انتشار و فرستادن سی دی ها به حوزه هنری مرکز چهارمحال بختیاری و بازگردانده شدن سی دی ها به تهران بدلیل کم بودن تعداد سی دی ها و بالا بودن تعداد متقاضیان خرید و به بهانه کُپی شدن اثر از انتشار ” ویر ” جلوگیری شد که البته استدلال دوستان چهارمحالی منطقی بوده است.

  متاسفانه بنظر می آید جدیتی درکار نیست . ظاهرا تصمیم دوستان تهرانی اینگونه بوده که ۵هزار سی دی در چهارمحال و بختیاری توزیع شود و ۵هزار تای بقیه در کل کشور….!!!